přeskočit k navigaci »

úvodní stránka » reference » Dálková správa (TECOREG)

Dálková správa (TECOREG)
09.06.2011

Další inovací je integrace nového webového serveru s komfortnější obsluhou a kompletním ovládání technologie na dálku. Nyní můžete obsluhovat a kontrolovat stav tepelného čerpadla například v pohodlí sedací soupravy na vašem ipadu nebo také z kanceláře. Nový webový server je standardňe integrovaný ve všech našich tepelných čerpadlech bez připlatku.

Co je možné pomocí serveru regulovat
Webový servr je součástí tepelného čerpadla Fujitsu Neoré. Pomocí regulace je možné regulovat celý topný systém, který má na jedné straně zdroje tepla a na straně druhé spotřebiče tepla. Zdroje i spotřebiče mohou být řazeny do kaskád.


V kaskádě zdrojů mohou být zařazeny například:
– tepelné čerpadlo
– elektrokotel
– plynový kotel
– kotel na tuhá paliva
– krbová vložka

V kaskádě spotřebičů mohou být zařazeny například:
– radiátory
– podlahové vytápění
– vzduchotechnika
– zásobník s teplou užitkovou vodou
– bazén...

Jak se regulační systém ovládá
Regulační systém se nastavuje a ovládá přes panel ve vnitřní jednotce, přes počítač prostřednictvím webového rozhraní (např. pomocí prohlížeče Internet Explorer nebo Mozilla Firefox), případně prostorovým přístrojem. Další možností je dotykový ovládání na iPadu který dodáváme standardňe ke každému čerpadlu. Tepelné čerpadlo vybavené regulací je možné snadno připojit k internetu přes místní počítačovou síť LAN nebo WLAN (WiFi)

Hlavní výhoda regulačního systému – flexibilita, promyšlená logika řízení
Regulační systém je velmi variabilní. Umožňuje nastavit regulaci jednotlivých prvků topné soustavy. Tato flexibilita přináší výraznou úsporu při realizaci, protože projektanta neomezuje místní stav zapojení topného okruhu, jako je tomu u konvenčních regulátorů, které umí jen omezený počet hydraulických zapojení. Často není nutné topný okruh adaptovat na dané doporučené schéma, protože se adaptuje regulační systém. Tento přístup je průlomem v oblasti regulací.

 

Pro zvětšení klikněte na Vámi zvolenou fotografii.

 

« zpět do seznamu referencí

 
Rescom, o.p.s.

RESCOM s.r.o. Miroslav KUBÍK, jednatel
Klínovecká 998, 363 01 Ostrov
GSM: +420 773 690 222
E-mail: rescom@rescom.cz
Web: www.rescom.cz