přeskočit k navigaci »

úvodní stránka » služby nejen v oboru měřící a regulační techniky

Služby nejen v oboru měřící a regulační techniky

Zkušenosti z oboru měření a regulace sbíráme již od roku 1993. Můžeme tak našim zákazníkům v Karlovarském kraji poskytnout široké spektrum kvalifikovaných služeb.

Projektové a inženýrské práce v oboru elektro

Více informací »

Jednou z našich činností je projektování systémů měření a regulace a projektování automatizace technologických výrobních i nevýrobních procesů HVAC.

 

Průmyslová automatizace

Více informací »

V rámci automatizace průmyslových procesů se zaměřujeme především na teplárenství. Zajišťujeme programování řídících jednotek výměníkových a předávacích stanic apod.

 

Automatizace technických zařízení budov

Více informací »

V nevýrobní oblasti řešíme automatizace – programování řídících jednotek systémů HVAC (topení, vzduchotechnika, chlazení) a jiných systémů pro bytové domy, školy, hotely, gastronomické provozy, zdravotnická zařízení apod.

 

Dálkové přenosy a zpracování dat

Více informací »

Pomocí našeho softwaru zajišťujeme sběr a zobrazení dat z měřičů tepla, elektroměrů, vodoměrů a dalších zařízení – tzv. dálkové odečty.

 

Vizualizační a dispečerský systém

Více informací »

Vizualizační systém zahrnuje grafické zobrazení dat z procesů výroby a spotřeby přenášených po datové sběrnici na PC či online, pravidelné ukládání naměřených hodnot, matematické výpočty, grafické i tabulkové zpracování údajů atd.

 

Tepelná čerpadla od projektu až po servis

Více informací »

Našim klientům pomáháme k šetrnému využití tepelné energie pomocí tepelných čerpadel a tím také k výraznému snížení nákladů na vytápění jejich domů. Navrhneme nejšetrnější řešení pro využití tepelné energie vám na míru.

 

Měření termokamerou

Více informací »

Odhalíme a vyhodnotíme místa zbytečných tepelných ztrát, nebezpečného přehřívání rozvaděčů a dalších elektrozařízení, nebo jiné jevy rozpoznatelné jen okem termokamery.

 

Prodej přenosné měřící techniky

Více informací »

Firma RESCOM s.r.o. nabízí kromě celé řady služeb také prodej přenosné profesionální měřící techniky Testo pro vytápění, klimatizaci a ventilaci – Testo Pocket Line.

 

Inteligentní elektroinstalace: domy, byty, nebytové prostory

Více informací »

Společnost Rescom se kromě průmyslové automatizace a dalších odborných služeb zabývá také automatizací domácí. Náš kvalifikovaný tým provádí inteligentní elektroinstalace pro použití v domácnostech a firmách pomocí systémů iNELS.

 

V případě zájmů o naše služby, nebo jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte.

 
Rescom, o.p.s.

RESCOM s.r.o. Miroslav KUBÍK, jednatel
Klínovecká 998, 363 01 Ostrov
GSM: +420 773 690 222
E-mail: rescom@rescom.cz
Web: www.rescom.cz