Měření a regulace KV Arena Karlovy Vary

V objektu KV Arena Karlovy Vary byla realizována technická činnost v oboru měření a regulace a byl nasazen řídicí systém Siemens. Zakázka byla realizována ve spolupráci s karlovarskou firmou G-MARTIE CZ, spol. s r. o. Objekt KV Arena je v lázeňském regionu výjimečný svým stavebním rozsahem a technologickou funkčností.

Názory na využití KV Areny jsou rozdílné. Jsme však přesvědčeni, že tato jedinečná stavba si již své místo našla. Konaly se zde akce jako například mezinárodní filmový festival Karlovy Vary, mistrovství světa žen v házené, extraliga ledního hokeje, koncerty a další.

Chtěl bych touto cestou vyjádřit své pozitivní hodnocení Ing. Miroslava Kubíka, který zastával na výše uvedené stavbě multifunkční haly pozici hlavního inženýra projektu souboru měření a regulace (technologie vzduchotechniky, chlazení strojovny, energocentrum, osvětlení a návaznost na softwarovou vizualizaci). Realizace zakázky byla Ing. Kubíkem odvedená s profesionální odborností, v požadované kvalitě a v dohodnutém termínu.

Domluvte si konzultaci s našimi odborníky

A předejděte zbytečným výpadkům, odstávkám a potížím