Služby

RESCOM > Služby

Pro průmyslové i komerční objekty

K vašim službám jsme nejen v Karlovarském kraji. Zjednodušíme vám práci – připravíme podklady a dokumentaci, realizujeme řešení projektu, zajistíme dálkové odečty i automatizaci. Co můžeme udělat pro vás?

PLC automaty

Specializujeme se na dodávku a programování PLC automatů – průmyslových počítačů pro monitoring a automatizaci procesů v reálném čase.

Více informací

Automatizace

Působíme v oblasti průmyslové automatizace, kde jsme dodavatelem komplexních řešení pro automatizaci řízení a optimalizaci technologických procesů.

Více informací

Montážní činnost

Postaráme se vám o elektromontážní práce, včetně zajištění projekční části i veškeré administrativy, dokumentace a legislativy.

Více informací

Energetický management

Zjednodušíme vám práci s energetickou správou a díky moderním technologickým systémům potenciálně snížíme výdaje za energie.

Více informací

Technické zařízení budov

Postaráme se o plně automatické a bezchybné fungování topení, vzduchotechniky, chlazení, osvětlení a dalších systémů.

Více informací

Projekce elektroinstalace

Zjednodušíme vám práci a ušetříme čas pečlivě zpracovanou projektovou dokumentací, která je stavebním kamenem pro realizaci každého našeho projektu.

Více informací

Přenosy a zpracování dat

Specializujeme se na dálkové odečty měřičů tepla, elektroměrů a vodoměrů a sběr dalších technologických dat a hodnot.

Více informací

Měření termokamerou

Provádíme termografická měření a kompletní termografické práce, včetně kontroly rozvaděčů a dalších odborných služeb v oboru termografie.

Více informací

Strojírenská výroba

Zajišťujeme specializovanou strojírenskou výrobu pro potravinářský a chemický sektor, včetně poskytnutí souvisejících projekčních a kontrolních služeb.

Více informací

Domluvte si konzultaci s našimi odborníky

A předejděte zbytečným výpadkům, odstávkám a potížím